Author: A. П.

Read More

Вистинската љубов е за сиромашни и грди, убавиците треба да ги искористат мажите: Може да се заљубите во секого додека се возите во неговиот авион

Богатата домаќинка тврди дека е „љубовта е за сиромашните и грдите луѓе“. Изи Анаја веќе се најде на насловните страници предупредувајќи ги другите жени дека …
Вистинската љубов е за сиромашни и грди, убавиците треба да ги искористат мажите: Мо…

Read More

(Видео) Потресна исповед на најдобрата ракометарка на сите времиња: Толку ме тепаше, што го молев да ме убие

Кога на љубителите на ракометот ќе им го спомнете името на најдобрата ракометарка во светот, Светлана Китиќ Магиќ, сите помислуваат на 2015 година кога Цеца …
(Видео) Потресна исповед на најдобрата ракометарка на сите времиња: Толку ме тепаше, …

Read More

Во тренерки и без шминка: Адријана Лима фатена во сосема опуштено издание и е вистинска убавица!

Супермоделот Адријана Лима неодамна е мета на критики за нејзиниот физички изглед. По тешкото породување таа имаше проблем со вишокот килограми, но како што одминува …
Во тренерки и без шминка: Адријана Лима фатена во сосема опуштено издание и …

Read More

Дете го остави принцот Вилијам без текст: „А колку пари имаш на сметка?“

Принцот Вилијам не знае точно колку пари има во неговата кралска каса, што му го признал на едно 11-годишно момче. Принцот Вилијам повторно доби симпатии …
Дете го остави принцот Вилијам без текст: „А колку пари имаш на сметка?“ Прочитај повеќе…

Read More

Дневен хороскоп за недела 19 ноември: Вљубените бикови среде интриги, Лавовите уживаат во семејството

Овен До крајот на денот ќе бидете под силен впечаток на личност под знакот Јарец, која ви дава можност за пресврт во работата. Не дозволувајте …
Дневен хороскоп за недела 19 ноември: Вљубените бикови среде интриги, Лавовите уживаат во семејство…

Read More

Ќерката на Горан Бреговиќ реши сама да заработува и да живее како сите други 

Лулу Бреговиќ, 19-годишната ќерка на Горан Бреговиќ и Џенана Суџука решила сама да почне да заработува. Таа ги извести своите следбеници на Инстаграм дека почнува …
Ќерката на Горан Бреговиќ реши сама да заработува и да живее како сите други  П…

Read More

Дневен хороскоп за недела 5 ноември: Близнаците одмараат, Стрелците оптоварени

Овен Денес Марс ги активира вашите негативни емоции, па затоа обидете се да не ги кажувате оние работи што не ги мислите за другите. Деловната …
Дневен хороскоп за недела 5 ноември: Близнаците одмараат, Стрелците оптоварени Прочитај повеќе »
Те…