Во тренерки и без шминка: Адријана Лима фатена во сосема опуштено издание и е вистинска убавица!

Супермоделот Адријана Лима неодамна е мета на критики за нејзиниот физички изглед. По тешкото породување таа имаше проблем со вишокот килограми, но како што одминува …

Во тренерки и без шминка: Адријана Лима фатена во сосема опуштено издание и е вистинска убавица! Прочитај повеќе »

Текстот Во тренерки и без шминка: Адријана Лима фатена во сосема опуштено издание и е вистинска убавица! е превземен од Reporter.mk.