Category: Крш

Read More

Вакво нешто не се гледа секој ден: неверојатното видео од местото на инцидентот!

Возачот излегол од автомобилот, но совозачот скокнал на возачкото седиште и тргнал, пренесува New York Post
The post Вакво нешто не се гледа секој ден: неверојатното видео од местото на инцидентот! appeared first on ДодајГас.мк.

Read More

Идниот новитет од Maserati, за време на тестови слупан во бандера!

Новиот теренец на Maserati уште не се појавил на пазарот, а веќе успеа да стигне до насловните страници на италијанските медиуми
The post Идниот новитет од Maserati, за време на тестови слупан во бандера! appeared first on ДодајГас.мк.

Read More

Што може да се „улови“ во езеро деновиве? На пример Lamborghini!

Lamborghini Huracan Performante, автомобил вреден повеќе од 250.000 евра, потонал во езерото Мондси во Австрија. Всушност станува збор за глупава грешка
The post Што може да се „улови“ во езеро деновиве? На пример Lamborghini! appeared first on ДодајГа…

Read More

Камион удрил во Tesla на автопилот и ја туркал еден километар пред да забележи / ВИДЕО

Возачот на камионот не го видел Model 3 и немал поим дека турка електричен автомобил на автопатот …
The post Камион удрил во Tesla на автопилот и ја туркал еден километар пред да забележи / ВИДЕО appeared first on ДодајГас.мк.

Read More

Најдобар пример дека мобилните телефони и сообраќајот не се компатибилни! / ВИДЕО

За среќа, освен повредената гордост, нема последици, но сообраќајот помни илјадници случаи кои завршиле многу полошо
The post Најдобар пример дека мобилните телефони и сообраќајот не се компатибилни! / ВИДЕО appeared first on ДодајГас.мк.

Read More

По секоја цена да се пројде: Камионџија влетал помеѓу автомобили, додал гас и … / ВИДЕО

Секој коментар е непотребен за ваква будала! Само ќе наведеме дека настанот се случил во Мексико Сити… Кога и како…Прочитај повеќе
The post По секоја цена да се пројде: Камионџија влетал помеѓу автомобили, додал гас и … / ВИДЕО appeared …

Read More

Украл скапоцен спортски автомобил пред очите на продавачот / ВИДЕО

Најновиот Chevrolet Corvette C8 веројатно е толку пожелен што некои се подготвени да направат се, па макар и за едно „кругче“ во околината
The post Украл скапоцен спортски автомобил пред очите на продавачот / ВИДЕО appeared first on ДодајГас.мк.

Read More

Ги возел децата во багажникот, а потоа бил запрен од полиција. Изговорот неверојатен! / ФОТО

„А што да правам, во rent-a-car компанијата немаа Q7 за изнајмување“
The post Ги возел децата во багажникот, а потоа бил запрен од полиција. Изговорот неверојатен! / ФОТО appeared first on ДодајГас.мк.

Read More

Лакирањето дефинитивно нема да биде евтино за ова Ferrari Roma / ВИДЕО

Возењето по италијанските улици е големо задоволство, но за таа цел, најдобро е да користите веспа или едноставно да прошетате
The post Лакирањето дефинитивно нема да биде евтино за ова Ferrari Roma / ВИДЕО appeared first on ДодајГас.мк.

Read More

Видео од Чиле: експресна реакција на возач за да спречи разбојници на бензинска пумпа

Станува збор за видео од надзорните камери на една бензинска пумпа во Чиле кое моментално кружи на социјалните мрежи и е вистински хит
The post Видео од Чиле: експресна реакција на возач за да спречи разбојници на бензинска пумпа appeared first on Дода…

Read More

Не за секој е Ferrari / ВИДЕО

Италијанската марка има создадено многу уникатни автомобили. Еден од најдобрите во 90-тите години е токму овој модел
The post Не за секој е Ferrari / ВИДЕО appeared first on ДодајГас.мк.

Read More

Егзотични автомобили страдаа во железничка несреќа со камион во Хјустон / ВИДЕО

Во сообраќајна несреќа што се случила под крајно несреќни околности, воз се судрил со камион со неколку примероци на егзотични автомобили
The post Егзотични автомобили страдаа во железничка несреќа со камион во Хјустон / ВИДЕО appeared first on ДодајГа…

Read More

Совршено удирање со бонус поени: Возач на миниван не застанува се додека не ги удри сите на патот / ВИДЕО

Повеќето сопственици на автомобили би помислиле дека нивните возила се релативно безбедни ако се паркирани надвор од патот, но по…Прочитај повеќе
The post Совршено удирање со бонус поени: Возач на миниван не застанува се додека не ги удри сите на па…

Read More

DAYTONA 500 2021 / ВИДЕО

Видео од големите судири на почетокот и на крајот од познатата трка во NASCAR серијата
The post DAYTONA 500 2021 / ВИДЕО appeared first on ДодајГас.мк.

Read More

Сезона на дождови во Калифорнија: Дел од легендарниот пат Highway 1 заврши во океанот! / ВИДЕО

Highway 1 е чувствителен на временските услови, но се наоѓа и во сеизмички активна област Постојат многу патишта во САД…Прочитај повеќе
The post Сезона на дождови во Калифорнија: Дел од легендарниот пат Highway 1 заврши во океанот! / ВИДЕО appeared …

Read More

Неверојатни снимки: Видеа од полски возачи испратени до полицијата! / ВИДЕО

Само оваа година се испратени повеќе од 1.000 снимки, а ова е само избор од „најинтересните“.
The post Неверојатни снимки: Видеа од полски возачи испратени до полицијата! / ВИДЕО appeared first on ДодајГас.мк.

Read More

Погледнете што може да предизвика необезбеден камионски товар. Страшно! / ВИДЕО

Возачот бил со врзан безбедносен појас, не бил исфрлен од кабината, но останал на своето седиште и ја преживеал несреќата…Прочитај повеќе
The post Погледнете што може да предизвика необезбеден камионски товар. Страшно! / ВИДЕО appeared first on Дода…