Аца Лукас ќе тужи, победата на Констракта била наместена

Српскиот пејач Аца Лукас е убеден дека победата на Констракта на „Беовизија“ била местенка. Тој уште во финалето на изборот за песна на Евровизија, рече дека ќе презентира докази, а сега на „Инстаграм“ објави и фотографија од победничката Констракта со членот на стручното жири Уна Сениќ. Тој тврди дека тие две се најдобри другарки и затоа … Continue reading Аца Лукас ќе тужи, победата на Констракта била наместена

Текстот Аца Лукас ќе тужи, победата на Констракта била наместена е превземен од Reporter.mk.