Актерката Тори Спелинг е снимена како ужива на плажа во бикини, фановите останаа шокирани од тоа колку ослабела

Актерката Тори Спелинг е фотографирана како ужива на плажа во Лос Анџелес. 51-годишната ѕвезда од серијата Беверли Хилс 90210 осамна во ситно зелено бикини, а …

Актерката Тори Спелинг е снимена како ужива на плажа во бикини, фановите останаа шокирани од тоа колку ослабела Прочитај повеќе »

Текстот Актерката Тори Спелинг е снимена како ужива на плажа во бикини, фановите останаа шокирани од тоа колку ослабела е превземен од Reporter.mk.