Александар Белов стана татко: Среде настап дознав дека ми се роди ќерката

Пејачот Александар Белов стана татко. Неговата сопруга Јелена роди ќерка која ќе се вика Мина. За раѓањето на бебето Александар дознал среде настап, додека пеел за дочекот на Стара нова година во ресторан во Крагуевац. Во разговор за „Репортер“ тој ни откри дека мајката и бебето се чувствуваат добро, а породувањето поминало во најдобар ред. … Continue reading Александар Белов стана татко: Среде настап дознав дека ми се роди ќерката

Текстот Александар Белов стана татко: Среде настап дознав дека ми се роди ќерката е превземен од Reporter.mk.