Амал Клуни фотографирана со рамни чевли кои кралицата на потпетиците ги носи од 2015 година

Амал Клуни секогаш привлекува внимание со својот моден избор – без разлика дали позира на свечен црвен тепих во гламурозна вечерна креација или е фотографирана …

Амал Клуни фотографирана со рамни чевли кои кралицата на потпетиците ги носи од 2015 година Прочитај повеќе »

Текстот Амал Клуни фотографирана со рамни чевли кои кралицата на потпетиците ги носи од 2015 година е превземен од Reporter.mk.