Амбер Херд ќе напише книга и ќе открие сè за бракот со Џони Деп

Глумицата Амбер Херд е наводно во преговори да напише книга во која ќе ја раскаже целата приказна за бракот со Џони Деп. Таа сака да ја напише книгата сега, кога повеќе нема што да изгуби по тужбата за клевета од поранешниот сопруг. Глумицата е подготвена да му се одмазди на бившиот откако излезе како губитник … Continue reading Амбер Херд ќе напише книга и ќе открие сè за бракот со Џони Деп

Текстот Амбер Херд ќе напише книга и ќе открие сè за бракот со Џони Деп е превземен од Reporter.mk.