Ана Брнабиќ на страната на Ѓоковиќ : Јас сум виновна, оставте го човекот на раат

Ана Брнабиќ, премиерката на Србија, застана на страната на тенисерот Новак Ѓоковиќ и одлучи да преземе дел од вината. „Сакам да му пружам полна поддршка, секоја чест. Сакал да направи нешто добро за сите нас, не само во Србија туку и во регионот. Сакал да помогне да собере пари и секоја чест за тоа. Ако … Continue reading Ана Брнабиќ на страната на Ѓоковиќ : Јас сум виновна, оставте го човекот на раат

Текстот Ана Брнабиќ на страната на Ѓоковиќ : Јас сум виновна, оставте го човекот на раат е превземен од Reporter.mk.