Анастасија Ражнатовиќ го загуби бебето

Само неколку недели откако објавија дека ќе станат родители, ќерката на пејачката Цеца Ражнатовиќ, Анастасија Ражнатовиќ и нејзиниот партнер, фудбалерот Немања Гудељ го загубија бебето. …

Анастасија Ражнатовиќ го загуби бебето Прочитај повеќе »

Текстот Анастасија Ражнатовиќ го загуби бебето е превземен од Reporter.mk.