Анџелина Џоли фотографирана со синот пред продавница за миленичиња

Анџелина Џоли и нејзиниот 15-годишен син Нокс викендов се фотографирани во продавница за миленичиња. Мајката и синот беа забележани во населбата Лос Фелиз во Лос …

Анџелина Џоли фотографирана со синот пред продавница за миленичиња Прочитај повеќе »

Текстот Анџелина Џоли фотографирана со синот пред продавница за миленичиња е превземен од Reporter.mk.