Анџелина расположена за шопинг со ќерките

Анџелина Џоли води жесток судски спор за старателство и алиментација со поранешниот сопруг Бред Пит. Но,  актерка не дозволува проблемите да ѝ ги уништат моментите со децата и деновиве често е фотографирана како ужива во излегувањата со нив.

Вчера 43-годишната ѕвезда од Maleficent беше фотографирана насмеана и среќна на шопинг со 13-годишната Захара и 12-годишната Шајло. Џоли беше облечена во црн фустан, во комбинација со крем салонки.

Текстот Анџелина расположена за шопинг со ќерките е превземен од Reporter.mk.