Ава Карабатиќ тврди дека допишува со Никола Тесла

Хрватската старлета Ава Карабатиќ, поранешна ријалити учесничка, некогаш и водителка, последнтие неколку месеци е главна вест во  медиумите, привлекувајќи внимание и со своите голи слики и објави на социјалните мрежи и со “преписките со Никола Тесла“ Не е тајна дека дека Ава секогаш прави шоу на своја сметка, па и ова никој не го сваќа … Continue reading Ава Карабатиќ тврди дека допишува со Никола Тесла

Текстот Ава Карабатиќ тврди дека допишува со Никола Тесла е превземен од Reporter.mk.