Бен Афлек откри што и рекол на Џенифер Лопез на Греми

Бен Афлек откри за што разговарал со Џенифер Лопез за време на Греми, кога камерите го фатија моментот за кој јавноста мислеше дека тие се …

Бен Афлек откри што и рекол на Џенифер Лопез на Греми Прочитај повеќе »

Текстот Бен Афлек откри што и рекол на Џенифер Лопез на Греми е превземен од Reporter.mk.