Бен Афлек со уникатен прстен по 18 години пак ја побара Џенифер Лопез за жена

Холивудскиот актер Бен Афлек повторно ја побара за жена пејачката Џенифер Лопез (52), откако претходно тоа го стори пред речиси две децении. Таа ја објави веста на својата веб-страница, со видео од нејзиниот прстен со зелен камен, омилената боја на пејачката. „Секогаш велам дека зелената боја е мојата среќна боја“, напиша еднаш Лопез (52).   … Continue reading Бен Афлек со уникатен прстен по 18 години пак ја побара Џенифер Лопез за жена

Текстот Бен Афлек со уникатен прстен по 18 години пак ја побара Џенифер Лопез за жена е превземен од Reporter.mk.