Бијонсе го најави новиот кантри албум на „Супер Боул“, го привлече вниманието на фановите

Бијонсе се појави во реклама на „Verizon“ за време на „Super Bowl“, во која навести дека подготвува нов албум кој ќе го „скрши интернетот“, а …

Бијонсе го најави новиот кантри албум на „Супер Боул“, го привлече вниманието на фановите Прочитај повеќе »

Текстот Бијонсе го најави новиот кантри албум на „Супер Боул“, го привлече вниманието на фановите е превземен од Reporter.mk.