Бијонсе за роденденот изнајмила 11 вили за семејството и пријателите

Пејачката Бијонсе направи пауза од турнејата Renaissance за да го прослави роденденот. TMZ пренесе дека го прославила во луксузното одморалиште The Brando во Франција со …

Бијонсе за роденденот изнајмила 11 вили за семејството и пријателите Прочитај повеќе »

Текстот Бијонсе за роденденот изнајмила 11 вили за семејството и пријателите е превземен од Reporter.mk.