Бојан Маровиќ колабираше на сцена, пејачот е однесен во болница

Пејачот Бојан Маровиќ заврши во болница откако му се слоши среде проба на концерт. Летово го помина со многу настапи, па тоа е една од …

Бојан Маровиќ колабираше на сцена, пејачот е однесен во болница Прочитај повеќе »

Текстот Бојан Маровиќ колабираше на сцена, пејачот е однесен во болница е превземен од Reporter.mk.