Боки 13 целиот во џинс низ центарот на Скопје

Во фармерки и џинс комбинација сосе чизми каубојки, Боки 13 е забележан како се шета низ центарот на Скопје. Фотографијата осамна на социјалните мрежи, а Бојан е  сликан спроти Зелен пазар на влезот на паркингот на Градска болница. Тој е во придружба на двајца полицајци. За потсетување, Бојан беше осуден на 9  години затвор за … Continue reading Боки 13 целиот во џинс низ центарот на Скопје

Текстот Боки 13 целиот во џинс низ центарот на Скопје е превземен од Reporter.mk.