Бред Пит фотографиран со својата девојка Инес

Бред Пит и неговата 26 години помлада девојка Инес де Рамон се фотографирани на редок состанок. Папараците ги снимиле кога пристигнале на Формула 1 трката …

Бред Пит фотографиран со својата девојка Инес Прочитај повеќе »

Текстот Бред Пит фотографиран со својата девојка Инес е превземен од Reporter.mk.