Бред Пит не сакал да глуми во голем филмски хит, мислел дека е премногу стар

Иако Бред Пит се уште е еден од најбараните холивудски актери во своите шеесетти години, кој без проблем снима акциони филмови, познатиот оскаровец пред речиси …

Бред Пит не сакал да глуми во голем филмски хит, мислел дека е премногу стар Прочитај повеќе »

Текстот Бред Пит не сакал да глуми во голем филмски хит, мислел дека е премногу стар е превземен од Reporter.mk.