Бред Пит одби улога во филм на Нетфликс: Мислеше дека е „премногу нихилистички“ за него

Бред Пит е еден од најпопуларните и најбараните холивудски актери, а режисерите често „се грабаат“ за него. Оствари многу значајни улоги во култни филмови како …

Бред Пит одби улога во филм на Нетфликс: Мислеше дека е „премногу нихилистички“ за него Прочитај повеќе »

Текстот Бред Пит одби улога во филм на Нетфликс: Мислеше дека е „премногу нихилистички“ за него е превземен од Reporter.mk.