Бредли Купер се заљуби во Џиџи Хадид

Поранешниот сопруг на Ирина Шајк, Бредли Купер е заљубен во Џиџи Хадид, пренесоа светските медиуми. Познатиот заводник е дури 20 години постар од манекенката која …

Бредли Купер се заљуби во Џиџи Хадид Прочитај повеќе »

Текстот Бредли Купер се заљуби во Џиџи Хадид е превземен од Reporter.mk.