Брена и Боба вљубени, одмор во Дубаи

 

Лепа Брена и Боба Живоиновиќ отпатуваа на одмор во Дубаи, а со заедничката фотографија која пеачката ја објави на социјалните мрежи тие привлекоа многу внимание.

Фановите, им порачаа дека тие се пример за вистинска љубов, и дека остантите треба да да учат од нив.

„Единствен пар без никакви афери, ова е љубов. Секој пар треба да учи од вас“, гласи еден од коментарите.

View this post on Instagram

Dubai 👍❤️💋

A post shared by Lepa Brena (@lepabrenaa) on

Текстот Брена и Боба вљубени, одмор во Дубаи е превземен од Reporter.mk.