Бритни боледува од деменција: Документарецот ја открива валканта игра на татко ѝ

Пејачката Бритни Спирс веќе 13 години не располага со својот имот – парите од концертите, турнеите, настапите и спонзорските договори одат на сметка со која располага нејзиниот татко Џејми Спирс. Причината за тоа е скандалот од 2007 година, кога Бритни доживеа нервен слом и ја избричи нејзината глава пред објективите на папараците, поради што Џејми … Continue reading Бритни боледува од деменција: Документарецот ја открива валканта игра на татко ѝ

Текстот Бритни боледува од деменција: Документарецот ја открива валканта игра на татко ѝ е превземен од Reporter.mk.