Брус Вилис не може да се сети на најблиските, пријател откри за влошената здравствена состојба на глумецот

Пријателот на холивудскиот актер Брус Вилис, Глен Гордон Карон, зборуваше за тешката состојба на актерот откако се повлече од актерството. Вилис се повлече од Холивуд …

Брус Вилис не може да се сети на најблиските, пријател откри за влошената здравствена состојба на глумецот Прочитај повеќе »

Текстот Брус Вилис не може да се сети на најблиските, пријател откри за влошената здравствена состојба на глумецот е превземен од Reporter.mk.