Цеца дојде на снимање во „Гранд“ откако Анастасија го загуби бебето

Анастасија Ражнатовиќ, ќерката на Цеца, го загуби своето бебе, а веста ја сподели со јавноста нејзиниот партнер, Немања Гудељ и замоли за приватност. „Со вас …

Цеца дојде на снимање во „Гранд“ откако Анастасија го загуби бебето Прочитај повеќе »

Текстот Цеца дојде на снимање во „Гранд“ откако Анастасија го загуби бебето е превземен од Reporter.mk.