Четкар сними нов спот во Охрид

Македонскиот џез музичар, Владимир Четкар, денеска го промовираше новиот музички спот за песната A New Day. Видеото го сними режисерот Бојан Симјаноски на повеќе локации …

Четкар сними нов спот во Охрид Прочитај повеќе »

Текстот Четкар сними нов спот во Охрид е превземен од Reporter.mk.