Дејвид Гета и 25 години помладата девојка чекаат дете

Познатиот диџеј Дејвид Гета (56) во четвртокот се прошета на црвениот тепих на Латино Греми со својата девојка Џесика Ледон (31). На доделувањето на овие …

Дејвид Гета и 25 години помладата девојка чекаат дете Прочитај повеќе »

Текстот Дејвид Гета и 25 години помладата девојка чекаат дете е превземен од Reporter.mk.