Дориjа ќе се всели во домот на Меган и Хари

Мајката на Меган Маркл, Дориjа, ќе се пресели во нејзиниот дом во Калифорнија, пренесуваат светските медиуми. Според пишувањата на таблоидите, Меган и Хари немаа можност да се дружат со Дорија, откако се преселија во Лос Анџелес и го напуштија кралското семејство. „Меган, Хари и Арчи немаа можност да се видат со Дориjа, поради изолацијата и … Continue reading Дориjа ќе се всели во домот на Меган и Хари

Текстот Дориjа ќе се всели во домот на Меган и Хари е превземен од Reporter.mk.