Дуа Липа објави фотографија со новото момче

Познатата пејачка Дуа Липа ги изненади своите фанови со објава на Инстаграм. Имено, таа објави фотографија од себе и Калум Тарнер и со тоа потврди …

Дуа Липа објави фотографија со новото момче Прочитај повеќе »

Текстот Дуа Липа објави фотографија со новото момче е превземен од Reporter.mk.