Два шлица се подобри од еден, Ева Лонгорија во секси креација на македонскиот дизајнер Тони Матичевски

Холивудската актерка Eва Лонгорија (47) носеше креација на македонскиот дизајнер Тони Матичевски, кој со години живее и работи во Австралија. Тој ја облече во црн макси фустан со два шлица. Ѕвездата од „Очајни домаќинки“, која со години соработува со него, ја сподели креацијата на својот инстаграм-профил. „Два шлица се подобри од еден“, напиша таа под објавата.   View … Continue reading Два шлица се подобри од еден, Ева Лонгорија во секси креација на македонскиот дизајнер Тони Матичевски

Текстот Два шлица се подобри од еден, Ева Лонгорија во секси креација на македонскиот дизајнер Тони Матичевски е превземен од Reporter.mk.