Џастин Бибер покажа дека напредува во лекувањето од синдромот Рамзи Хант

Пејачот Џастин Бибер ги информираше фановите за неговото закрепнување откако му беше дијагностициран синдромот Рамзи Хант. Тој објави видео на Инстаграм каде што ги движеше …

Џастин Бибер покажа дека напредува во лекувањето од синдромот Рамзи Хант Прочитај повеќе »

Текстот Џастин Бибер покажа дека напредува во лекувањето од синдромот Рамзи Хант е превземен од Reporter.mk.