Џеј Ло и Бен Афлек ја продаваат својата куќа за 60 милиони долари по гласините за развод

Џенифер Лопез и Бен Афлек ја продаваат својата раскошна куќа во Беверли Хилс за 60 милиони долари, пишува Page Six. Се вели дека ангажирале агент …

Џеј Ло и Бен Афлек ја продаваат својата куќа за 60 милиони долари по гласините за развод Прочитај повеќе »

Текстот Џеј Ло и Бен Афлек ја продаваат својата куќа за 60 милиони долари по гласините за развод е превземен од Reporter.mk.