Џенифер Анистон се прости од Метју Пери: Разговарам со тебе секој ден

Американската актерка Џенифер Анистон денеска проговори за неодамнешната смрт на нејзиниот колега од серијата „Пријатели“ Метју Пери, велејќи дека неговата смрт длабоко ја потресе. „Ова …

Џенифер Анистон се прости од Метју Пери: Разговарам со тебе секој ден Прочитај повеќе »

Текстот Џенифер Анистон се прости од Метју Пери: Разговарам со тебе секој ден е превземен од Reporter.mk.