Џенифер Лопез и Бен Афлек снимени додека страсно се бакнуваат на улица

Папараците ги фатија Џенифер Лопез и Бен Афлек додека споделуваат страстен бакнеж по ручекот во Лос Анџелес. Тие посетија ресторан кој се наоѓа недалеку од …

Џенифер Лопез и Бен Афлек снимени додека страсно се бакнуваат на улица Прочитај повеќе »

Текстот Џенифер Лопез и Бен Афлек снимени додека страсно се бакнуваат на улица е превземен од Reporter.mk.