Џенифер Лопез објави фотографија од теретана, луѓето прашуваат: „Извинете, но кој е ова“

Џенифер Лопез на својот Инстаграм профил објави селфи на кое позира во теретана во зелен спортски градник и хеланки, а фотографијата набрзо собра повеќе од …

Џенифер Лопез објави фотографија од теретана, луѓето прашуваат: „Извинете, но кој е ова“ Прочитај повеќе »

Текстот Џенифер Лопез објави фотографија од теретана, луѓето прашуваат: „Извинете, но кој е ова“ е превземен од Reporter.mk.