Џенифер Лопез се мажи по четврти пат

По се изгледа дека светската латино пејачка Џенифер Лопез нема намера да се откаже од бракот. По денот на прославата на денот на независноста на Америка, Џеј Ло објави фотографија на Инстаграм со нејзиното момче. На фотографијата можеше да се забележи огромниот прстен на раката, кој многу потсетува на веренички.

Неодамна пејачката обелодени дека можно е да се омажи по четврти пат. Таа во емисијата „Добро утро Америка“ изјавила дека не брза никаде и дека правела грешки во минатото. Дека со нејзиното момче се зрели и возрасни, дека имаат многу време и дека работите ќе си дојдат на свое место.

 

It’s the lil quiet moments that matter the most…💕

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on