Џеси Џеј ги загуби бебето: Ова е најосаменото чувство на светот

Британската пејачка Џеси Џеј (33) на Инстаграм сподели фотографија на која држи тест за бременост и откри дека го загубила бебето. Во емотивната објава таа раскажа дека неодамна одлучила сама да има бебе, бидејќи цел живот сакала да е мајка. Но, на последниот преглед, лекарите ѝ кажале дека нема срцева акција. Пејачката вели дека сè … Continue reading Џеси Џеј ги загуби бебето: Ова е најосаменото чувство на светот

Текстот Џеси Џеј ги загуби бебето: Ова е најосаменото чувство на светот е превземен од Reporter.mk.