Џоан Колинс го прослави 90. роденден

Џоан Колинс го прослави својот 90-ти роденден со својот сопруг Перси Гибсон (58)  во Лондон. Актерката од Династија ја оправда својата репутација на стилска икона …

Џоан Колинс го прослави 90. роденден Прочитај повеќе »

Текстот Џоан Колинс го прослави 90. роденден е превземен од Reporter.mk.