Џоан Колинс го прослави својот 90-ти роденден

Џоан Колинс го прослави својот 90-ти роденден со својот сопруг Перси Гибсон (58)  во Лондон. Актерката од Династија ја оправда својата репутација на стилска икона …

Џоан Колинс го прослави својот 90-ти роденден Прочитај повеќе »

Текстот Џоан Колинс го прослави својот 90-ти роденден е превземен од Reporter.mk.