Џоли сè послаба, фановите загрижени за здравјето на глумицата

Холивудската глумица Анџелина Џоли повторно го сврте вниманието кон себе со последните фотографии направен за време на еден шопинг, на кои се гледа дека глумицата е видно ослабена. Нејзините фановите се загрижени за нејзоното здравје и коментираат на социјалните мрежи. Џоли била видена како пазарува со своите ќерки Захара и Вивиен, во еден бутик во … Continue reading Џоли сè послаба, фановите загрижени за здравјето на глумицата

Текстот Џоли сè послаба, фановите загрижени за здравјето на глумицата е превземен од Reporter.mk.