Џон Корбет и Бо Дерек тајно се венчаа по 20 години врска

Ѕвездата на „Сексот и градот“, Џон Корбет (60), минатата година тајно се ожени со актерката и секс симбол на осумдесеттите години, Бо Дерек (64). Тој ја сподели вестта во емисијата „Разговор“ на Си-Би-Ес, а го покажа и својот венчален прстен. „Се венчавме околу Божиќ“, рече актерот кој ја промовираше серијата „Бунтовник“, во која игра и … Continue reading Џон Корбет и Бо Дерек тајно се венчаа по 20 години врска

Текстот Џон Корбет и Бо Дерек тајно се венчаа по 20 години врска е превземен од Reporter.mk.