Џулиет Луис најголемата љубов на Бред Пит: Се уште ја сакам

Бред Пит со години важи за најголемиот холивудски заводник, при што не можеа да му одолеат ниту убавиците како Анџелина Џоли и Џенифер Анистон. Иако …

Џулиет Луис најголемата љубов на Бред Пит: Се уште ја сакам Прочитај повеќе »

Текстот Џулиет Луис најголемата љубов на Бред Пит: Се уште ја сакам е превземен од Reporter.mk.