Филип Божиновски од „Гранд“ со симболична фотка го откри полот на бебето

Пејачот Филип Божиновски, кој стана познат по учеството во „Ѕвездите на Гранд“ и ги освои симпатиите на публиката ќе стане татко. Тој и сопругата Сања Митровски која е во поодмината бременост чекаат девојче, а веста ѝ за бременоста и за полот на бебето ја објавија на социјалните мрежи. Дека Филип чека ќерка, во како вели „ ова … Continue reading Филип Божиновски од „Гранд“ со симболична фотка го откри полот на бебето

Текстот Филип Божиновски од „Гранд“ со симболична фотка го откри полот на бебето е превземен од Reporter.mk.