Филип ја изневерувал бремената Александра: Живоиновиќ заради љубовницата сакал да ја остави пејачката

Филип Живојиновиќ јa изневерувал Александра Пријовиќ , наводно со една манекенка додека била пред породување, пренесуват спрските медиуми. Таа наваодно не кажувала за ова на своите најблиски, иако знаела за неверството, но и заради синот не сакала да прави скандали

„ Александра се труди да му прости на Филип, но не и оди баш лесно. Девојката со која ја изневеруваше е убава и згодна, а се запознале во нивниот ресторан “Три точки“ и тогаш почнала нивната куса романса – раскажал извор, објаснувајќи дека Филип тогаш се однесувал неодговорно кон својата сопруга.

„ Тој толку многу се занел по манекенката што една недела не доѓал во станот на Александра иако таа била пред пододување. Таа е светски топ модел и на Филип му одговарало друштвото со неа, а нејзе пак и одговарале подароците кои секојдневно ги добивала.

Александра со ноќи плачела и му ѕвонела на телефонот, но тој не и одговарал“, открил изворот и додал дека заради ова таа не сакала со никого да зборува .

Пријовиќ на никого не сакала да се пожали, ниту од себе да прави жртва. Ни Брена, ни Бобо, па дури ни мајка и  Борка не знаеле за неверство на Филип.

“Никогаш нема да го видиш синот, ако не се вразумиш. Знам каде си и со кого ги помишуваш ноќите“, дури потоа Филип малку се отргнал и ја прекинал аферата со манекенката – вели извор за српските медиуми.

Текстот Филип ја изневерувал бремената Александра: Живоиновиќ заради љубовницата сакал да ја остави пејачката е превземен од Reporter.mk.