(Фото) Адел облече фустан што го носела пред 4 години за да покаже колку ослабела

Британската пејачка Адел, која неодамна ослабе повеќе од 40 килограми, не престанува да се фали со новиот изглед. Таа викендов го облече фустанот што го носеше пред 4 години на фестивалот „Гластонбери“. 32-годишната пејачка откри дека ја погледнала снимката од нејзиниот настап, па го облече фустанот што сега ѝ е неколку броеви поголем. Адел објави слика на … Continue reading (Фото) Адел облече фустан што го носела пред 4 години за да покаже колку ослабела

Текстот (Фото) Адел облече фустан што го носела пред 4 години за да покаже колку ослабела е превземен од Reporter.mk.