(Фото) Анастасија продава маски со стихови од нејзина песна

Пејачката Анастасија Ражнатовиќ почна да продава маски со стихови од нејзина песна. Заштитните маски се продават на еден сајт, по цена од 750 динари, односно околу шест евра Станува збор за песната „Рана“, а на заштитната маска, која е за повеќекратна употреба, пишува „Мала е ко камен“. Ражнатовиќ на својот „Инстаграм“ профил објави фотографија на … Continue reading (Фото) Анастасија продава маски со стихови од нејзина песна

Текстот (Фото) Анастасија продава маски со стихови од нејзина песна е превземен од Reporter.mk.