(Фото) Анастасија Ражнатовиќ без градник

Анастасија Ражнатови на Инстаграм објави ново селфи без градник.

Ќерката на Цеца позира во елегантен фустан, а за фотографијата заработила повеќе од 20.000 лајкови.