(Фото) Антониа го покажа дечкото

Поп-пајчаката Антониа Гиговска и е во љубовна врска со Иван од „Либеро бенд“. Двојката конечно реши да ги потврди муабетите дека се во врска, откако објавија заедничка фотографија на нивните профили. Но, и нивните блиски и оние кои ги познаваат велад дека тие одамна се во љубов. Антониа, изминатиов период е особено актуелна, заради настапите на „Пинкови ѕвезди“. Таа пееше и на Евросонг со Тамра, придружните вокали, а веднаш по враќањето од Израел замина на својата матурска прослава со гимназијата „Јосип Броз-Тито’.

Текстот (Фото) Антониа го покажа дечкото е превземен од Reporter.mk.